دریچه هوای رفت اتاق عمل

قیمت : 0 تومان

دسته بندی : دریچه های هوای رفت


 اولین و  مهم ترین پیش نیاز برای تهویه هر اتاق عمل بیمارستانی به حداقل رساندن خطر عفونت در هنگام انجام عمل روی بیماران است. جهت برآورده شدن این شرط اساسی کنترل دقیق فشار و دمای اتاق عمل الزامی است.

در استاندارد ASHRAE 170 به مبحث استاندارد های تهویه جهت مراکز درمانی پرداخته شده است. در این استاندارد جهت تهویه هوای اتاق های عمل دو راه حل ارائه شده است. یک راه حل با عنوان سیستم های پرده هوایی که در آن با استفاده از دریچه های خطی با خروجی مایل محل تخت را علاوه بر تهویه کردن با محیط اطراف ایزوله می کند ارائه شده و راه حل دیگر سیستم های جریان آرام(Laminar Flow System) می باشد که در کشور عزیزمان کمتر طراحی سیستم پرده هوایی استفاده می شود زیرا چالش های خاص خود را دارد.

دریچه هوای رفت اتاق عمل (دریچه اتاق عمل)

دریچه هوای رفت اتاق عمل تولید شده در کجک.عه مطابق با راه حل جریان آرام است. این دریچه دارای رخ سی ان سی شده(CNC) پرفوریت است که از ورق آلومینیوم ساخته می شود. در طراحی این سیستم ها سرعت در رخ دریچه به صورت متوسط بین 25 الی 35 فوت بر دقیقه در نظر گرفته می شود. با توجه به ساختار دریچه رفت اتاق عمل هوای تهویه کننده به صورت آرام در محیط ریزش می کند و به سمت دریچه های برگشت هدایت می شود. ساختار یکپارچه این دریچه سطح تجمع آلاینده ها در قسمت پشت و روی دریچه را به حداقل میزان ممکن رسانده و باعث سهولت در نظافت و شست و شوی آن شده است.
دریچه هوای اتاق عمل یا به اختصار دریچه اتاق عمل، از جنس آلومینیوم یا استنلس استیل بوده و اغلب بدون دمپر پشت دریچه ای و در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک (در نوع آلومینیومی) تولید می گردد.


  • محل نصب ( سقف با سقف کاذب )
  • جنس ( پروفیل آلومینیوم )
  • موارد مصرف ( اتاق عمل بیمارستان و یا مکان های مشابه )
  • قابلیت ها: این دریچه با الگوی پرتاب هوای نقطه ای و با افت فشار پایین برای استفاده در سقف اتاق عمل مناسب می باشد.

محمد

کیفیفت عالی و پاسخگویی عالی

محصولات مرتبط

دريچه سقفی چهارگوش كلاف دورباز آلومينيومی

دريچه سقفی چهارگوش كلاف دورباز آلومينيومی یک دریچه از نوع سقفی و قابل استفاده در سقف تا ارتفاع 4 متر می باشد. این دريچه سقفی جهت هدایت هوا از یک تا چهار سمت در سیستم هوای رفت مورد استفاده قرار می گیرد.

0 تومان

دریچه خطی ۰ درجه

دریچه خطی 0 درجه به دریچه هایی با زاویه پره صفر درجه و بصورت تیغه های باریک اطلاق می شود. این نوع دریچه هم جهت هوای رفت و هم جهت هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرند. محل نصب اين دريچه در داخل ديوار و پيشانی سقف کاذب و يا در سقف مي باشد.

0 تومان

دریچه تایل آرمسترانگ

دریچه های سقفی آرمسترانگ همانند تایل های آرمسترانگ قابلیت جابجایی بر روی سقف کاذب را دارد و در صورت تغییر دکوراسیون و اتصال دریچه به کانال توسط کانال های فلکسی بل می توان چیدنش دریچه ها را تغییر داد.

0 تومان

دريچه خطی ۱۵ درجه

دریچه خطی 15 درجه در سه نوع یکطرفه، دو طرفه و تمام کله قندی تولید می گردد. دریچه های خطی 15 درجه یکطرفه عموما مربوط به توزیع هوای رفت در قسمت پیشانی دیوار و در ارتفاع نه چندان بلند (زیر 3 متر) و یا قسمت هایی از پیشانی دیوار که بصورت مخفی در سازه سقف قرار گرفته اند استفاده می شود.

0 تومان