دريچه سقفی چهارگوش كلاف دورباز آلومينيومی

قیمت : 0 تومان

دسته بندی : دریچه های هوای رفت


دریچه سقفی چهار گوش کلاف دور باز پخش کننده های سقفی هستند که جهت دهش، برگشت و یا تخلیه هوای محیط تهویه شده مورد استفاده قرار می گیرد. این دریچه ها جهت سقف هایی تا ارتفاع 4 متر مناسب بوده و قابلیت تولید در انواع یک الی چهار طرفه جهت ایجاد الگوی جریان مد نظر طراحان را دارا می باشد. به عنوان مثال دریچه سقفی کلاف دور باز دو طرفه مناسب برای استفاده در کنج های اتاق است که دریچه از دو جهت نیازی به هوا دهی ندارد.

از نام این دریچه پیدا است که تفاوت آن با دریچه های سقفی کلاف پهن در پروفیل استفاده شده در قاب دریچه می باشد. دریچه های کلاف پهن دارای محدودیت ابعادی است زیرا بازشو سقف باید 7 سانت از ابعاد پشت دریچه بیشتر باشد و همچنین کانال متصل شونده به پشت دریچه باید 2 سانت بالاتر از تراز پایین سقف تمام شود لذا جهت از بین بردن محدودیت های فوق می توان از دریچه های سقفی کلاف دور باز استفاده نمود. این دریچه ها در دو نوع پره ثابت و پره جداشونده (متحرک) ساخته می شود. مدل پره ثابت دریچه های سقفی کلاف دورباز جهت نصب بدون دمپر و یا نصب به همراه دمپر های چهارگوش موازی و متقابل ارائه می شود، زیرا دسترسی به این دمپر ها از شیار قاب امکان پذیر است. که در این صورت نیازی به ایجاد سوراخ اضافه جهت تنظیم دمپر نمی باشد. در مدل پره جدا شونده امکان نصب به همراه دمپر پروانه ای و همچنین نصب از داخل قاب بدون نیاز به سوراخ پیچ روی رخ قاب امکان پذیر است.

شایان ذکر است الگوی پخش هوای این دریچه به صورت افقی بوده اما به دلیل وجود شیار دور دریچه جریان هوا مقداری از سقف فاصله می گیرد که باعث از بین رفتن اثر کواندا (Coanda Effect) بین جریان و دیوار جانبی می شود. دریچه های سقفی چهار گوش کلاف دور باز در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک کوره ای بر اساس درخواست مشتریان گرامی تولید می شوند.

نصب دریچه سقفی چهار گوش کلاف دور باز 

همانطور که از نام محصول مشخص است جنس قاب و پره این دریچه از آلومینیوم مرغوب تولید شده و همچنین قابلیت نصب انواع دمپرهای پشت دریچه ای (دمپر پشت دریچه ای موازی و دمپر پشت دریچه ای متقابل) و همچنین تبدیل پشت دریچه ای در صورت نیاز مشتری در پشت دریچه وجود دارد. لازم به ذکر است درصورت نصب دمپرهای پشت دریچه ای دسترسی به دمپر از روی قاب و یا فاصله بین پره ها امکان پذیر خواهد بود.

جهت نصب دریچه سوراخ پیچ هایی روی قاب درنظر گرفته می شود و دریچه از روی قاب در محل مورد نظر پیچ می شود. این نوع دریچه سقفی بصورت دریچه داخل تایل آرمسترانگ (حداکثر سایز 20*20 اینچ) و یا دریچه تمام آرمسترانگ سقفی چهارگوش كلاف دورباز آلومينيومی در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک نیز تولید می گردد.


ــ مدل های دیگر

تصویر نام محصول
دریچه سقفی کلاف دورباز یک طرفه دریچه سقفی کلاف دورباز یک طرفه
دریچه سقفی کلاف دورباز دو طرفه دریچه سقفی کلاف دورباز دو طرفه
	دریچه سقفی کلاف دورباز دو طرفه کنجی دریچه سقفی کلاف دورباز دو طرفه کنجی
دریچه سقفی کلاف دورباز سه طرفه دریچه سقفی کلاف دورباز سه طرفه
	دریچه سقفی کلاف دورباز چهار طرفه دریچه سقفی کلاف دورباز چهار طرفه
  • قابلیت: دريچه سقفی چهارگوش از پر کاربردترین دریچه ها می باشد که چرخش جریان یکنواخت هوا را بصورت افقی توسط پره های متوالی هم مرکز انجام میدهد.
  • کاربرد : معمولا به منظور هوای رفت و در مواردی برای هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرد
  • محل نصب : سقف کاربری : خانگی ، اداری ، رستوران ها ، هتل ها و بیمارستان ها
  • جنس : پروفیل آلومینیوم
  • رنگ : رنگ پودری کوره ای الکترواستاتیک
  • مدل ها : کلاف دور باز SQC 04A و یا کلاف پهن SQC W4A در انواع یک تا چهارطرفه
  • تجهیزات جانبی : انواع دمپر های پشت دریچه ای و طوقه تبدیل گالوانیزه

محمد

کیفیفت عالی و پاسخگویی عالی

محصولات مرتبط

دریچه خطی ۰ درجه

دریچه خطی 0 درجه به دریچه هایی با زاویه پره صفر درجه و بصورت تیغه های باریک اطلاق می شود. این نوع دریچه هم جهت هوای رفت و هم جهت هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرند. محل نصب اين دريچه در داخل ديوار و پيشانی سقف کاذب و يا در سقف مي باشد.

0 تومان

دریچه تایل آرمسترانگ

دریچه های سقفی آرمسترانگ همانند تایل های آرمسترانگ قابلیت جابجایی بر روی سقف کاذب را دارد و در صورت تغییر دکوراسیون و اتصال دریچه به کانال توسط کانال های فلکسی بل می توان چیدنش دریچه ها را تغییر داد.

0 تومان

دريچه خطی ۱۵ درجه

دریچه خطی 15 درجه در سه نوع یکطرفه، دو طرفه و تمام کله قندی تولید می گردد. دریچه های خطی 15 درجه یکطرفه عموما مربوط به توزیع هوای رفت در قسمت پیشانی دیوار و در ارتفاع نه چندان بلند (زیر 3 متر) و یا قسمت هایی از پیشانی دیوار که بصورت مخفی در سازه سقف قرار گرفته اند استفاده می شود.

0 تومان

دريچه خطی ۳۰ درجه

دریچه خطی 30 درجه در دو نوع یکطرفه و دوطرفه تولید می گردد که نوع یکطرفه آن جهت کاربرد در قسمت پیشانی دیوار و یا سقف کنار دیوار جانبی و نوع دو طرفه آن در سقف دور از دیوارهای جانبی مورد استفاده قرار میگیرند.

0 تومان