دریچه زیر فن کوئل چوبی

قیمت : 0 تومان

دسته بندی : دریچه های لوکس چوبی


دریچه زیر فن کوئل چوبی:

دریچه های چوبی که دریچه زیر فن کویل چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد،  در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد و تکنولوژی موجود در این صنعت امکان تولید هرگونه طرح و مدل طبق درخواست مشتری را فراهم نموده است.
این دریچه ها از سه متریال چوب، mdf و pvc ساخته می شوند. از جمله وجوه تمایز محصولات این شرکت با سایر محصولات مشابه، ضد رطوبت بودن و تولید قاب و فریم به صورت یکپارچه است، که این امر از آسیب دیدگی محصول به علت استفاده از میخ و بست های متدوال جلوگیری می نماید، و عمر مفید محصول را به صورت چشمگیری بالا می برد.

موارد مصرف:

دریچه زیر فن کویل چوبی در کلیه مکانهایی که در آنها از فن کوئل های سقفی و یا کانالی استفاده می شوند میتواند مورد استفده قرار بگیرد. نصب در زیر فن کوئل ها به منظور دسترسی به فن کوئل و شیر آلات آن جهت تعمیرات و سرویس های دوره ای.


ــ مدل های دیگر

تصویر نام محصول
دریچه زیر فن کوئل تک شیار چوبی دریچه زیر فن کوئل تک شیار چوبی
دریچه زیر فن کوئل دو شیار چوبی دریچه زیر فن کوئل دو شیار چوبی
دریچه زیر فن کوئل وزنی تک شیار طرح خاص چوبی دریچه زیر فن کوئل وزنی تک شیار طرح خاص چوبی
دریچه زیر فن کوئل بازشو با گریل چوبی دریچه زیر فن کوئل بازشو با گریل چوبی
  • فریم و قاب و پنل داخلی به صورت یک تکه و عدم استفاده از بست ، میخ و سایر وسایل مونتاژ که باعث دوام بالای محصولات میشود. متریال مصرفی ام دی اف(ضد رطوبت)به صورت خام، وکیوم طرح دار در بیش از 75 مدل و رنگ شده طبق درخواست مشتری. قابلیت تولید از جنس pvc ضد آب. قابلیت اجراء در انواع طرح های دکوراتیو بنا به سلیقه و درخواست مشتری. قابلیت اجراء در طرح های غیر هندسی و منحنی. بر خلاف سایر محصولات برای دسترسی به شیر آلات برای باز و بسته شدن صرفا به یک سانتی متر فضا بین دریچه و سقف نیاز است. ایجاد امکان برای برگشت هوا

محصولات مرتبط

دریچه نور دیواری چوبی

دریچه های چوبی که دریچه نور دیواری چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

0 تومان

دریچه نور سقفی – سقف کاذب چوبی

دریچه های چوبی که دریچه نور سقفی - سقف کاذب چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

0 تومان

دریچه سقفی چوبی

دریچه های چوبی که به دریچه سقفی چوبی نیز مشهور هستند در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

0 تومان

دریچه خطی چوبی

دریچه های چوبی که دریچه خطی چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد

0 تومان