دریچه سقفی چوبی

قیمت : 0 تومان

دسته بندی : دریچه های لوکس چوبی


دریچه های چوبی که به دریچه سقفی چوبی نیز مشهور هستند،  در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد و تکنولوژی موجود در این صنعت امکان تولید هرگونه طرح و مدل طبق درخواست مشتری را فراهم نموده است.
دریچه سقفی چوبی از سه متریال چوب، mdf و pvc ساخته می شوند. از جمله وجوه تمایز محصولات این شرکت با سایر محصولات مشابه، ضد رطوبت بودن و تولید قاب و فریم به صورت یکپارچه است، که این امر از آسیب دیدگی محصول به علت استفاده از میخ و بست های متدوال جلوگیری می نماید، و عمر مفید محصول را به صورت چشمگیری بالا میبرد.


ــ مدل های دیگر

تصویر نام محصول
دریچه سقفی یک طرفه چوبی دریچه سقفی یک طرفه چوبی
دریچه سقفی دو طرفه چوبی دریچه سقفی دو طرفه چوبی
دریچه سقفی سه طرفه چوبی دریچه سقفی سه طرفه چوبی
دریچه سقفی چهار طرفه چوبی دریچه سقفی چهار طرفه چوبی
  • دارای توجیه فنی در خصوص توزیع الگو هوا همراه با طراحی منحصر به فرد این شرکت.
  • فریم و قاب و پنل داخلی به صورت یک تکه و عدم استفاده از بست، میخ و سایر وسایل مونتاژ که باعث دوام بالای محصول می شود.
  • متریال مصرفی ام دی اف)ضدرطوبت(به صورت خام، وکیوم طرح دار در بیش از 75 مدل و رنگ شده طبق درخواست مشتری
  • قابلیت اجرای هر نوع طرح دکوراتیو بنا به سلیقه و درخواست مشتری
  • قابلیت استفاده از پلنیوم باکس و دمپر در مسیر نصب دریچه ها
  • قابلیت جابه جایی پره ها به جهت دسترسی به فضای پشت دریچه
  • قابلیت نصب دمپر در انواع یک طرفه، دو طرفه، سه طرفه و چهار طرفه

محمد

کیفیفت عالی و پاسخگویی عالی

محصولات مرتبط

دریچه نور دیواری چوبی

دریچه های چوبی که دریچه نور دیواری چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

0 تومان

دریچه نور سقفی – سقف کاذب چوبی

دریچه های چوبی که دریچه نور سقفی - سقف کاذب چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

0 تومان

دریچه زیر فن کوئل چوبی

دریچه های چوبی که دریچه زیر فن کویل چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

0 تومان

دریچه خطی چوبی

دریچه های چوبی که دریچه خطی چوبی نیز از آن جمله محسوب میگردد، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد

0 تومان