دريچه سقفی چهارگوش كلاف دورباز آلومينيومی

قیمت : 0 تومان

دسته بندی :


از نام این دریچه پیدا است که تفاوت آن با دریچه های سقفی کلاف پهن در پروفیل استفاده شده در قاب دریچه می باشد. دریچه های کلاف پهن دارای محدودیت ابعادی است زیرا بازشو سقف باید 7 سانت از ابعاد پشت دریچه بیشتر باشد و همچنین کانال متصل شونده به پشت دریچه باید 2 سانت بالاتر از تراز پایین سقف تمام شود لذا جهت از بین بردن محدودیت های فوق می توان از دریچه های سقفی کلاف دور باز استفاده نمود. این دریچه ها در دو نوع پره ثابت و پره جداشونده (متحرک) ساخته می شود. مدل پره ثابت دریچه های سقفی کلاف دورباز جهت نصب بدون دمپر و یا نصب به همراه دمپر های چهارگوش موازی و متقابل ارائه می شود، زیرا دسترسی به این دمپر ها از شیار قاب امکان پذیر است. که در این صورت نیازی به ایجاد سوراخ اضافه جهت تنظیم دمپر نمی باشد. در مدل پره جدا شونده امکان نصب به همراه دمپر پروانه ای و همچنین نصب از داخل قاب بدون نیاز به سوراخ پیچ روی رخ قاب امکان پذیر است.

دریچه سقفی چهار گوش کلاف دور باز پخش کننده های سقفی هستند که جهت دهش، برگشت و یا تخلیه هوای محیط تهویه شده مورد استفاده قرار می گیرد. این دریچه ها جهت سقف هایی تا ارتفاع 4 متر مناسب بوده و قابلیت تولید در انواع یک الی چهار طرفه جهت ایجاد الگوی جریان مد نظر طراحان را دارا می باشد. به عنوان مثال دریچه سقفی کلاف دور باز دو طرفه مناسب برای استفاده در کنج های اتاق است که دریچه از دو جهت نیازی به هوا دهی ندارد. 


  • قابلیت: دريچه سقفی چهارگوش از پر کاربردترین دریچه ها می باشد که چرخش جریان یکنواخت هوا را بصورت افقی توسط پره های متوالی هم مرکز انجام میدهد.
  • کاربرد : معمولا به منظور هوای رفت و در مواردی برای هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرد
  • محل نصب : سقف کاربری : خانگی ، اداری ، رستوران ها ، هتل ها و بیمارستان ها
  • جنس : پروفیل آلومینیوم
  • رنگ : رنگ پودری کوره ای الکترواستاتیک
  • مدل ها : کلاف دور باز SQC 04A و یا کلاف پهن SQC W4A در انواع یک تا چهارطرفه
  • تجهیزات جانبی : انواع دمپر های پشت دریچه ای و طوقه تبدیل گالوانیزه

محصولات مرتبط

لوور پادری

لوور پادری برای ایجاد ارتباط میان دو محیط به منظور فراهم آوردن امکان جریان هوا از یک محیط به محیط دیگر استفاده می شود .

0 تومان

دريچه خطی اسلوت

دریچه های خطی اسلوت به واسطه قابلیت استفاده در طول زیاد ظرفیت قابل توجهی در حجم هوادهی و یکنواختی توزیع هوا در محیط تحت تهویه را دارند. محل نصب این دریچه بر روی سقف یا پیشانی دیوار می باشد. به دلیل شکل و ظاهر دکوراتیو و قابلیت اجرا بصورت شکل های مختلف هندسی هماهنگ با محیط، این دریچه مورد استقبال زیاد از سوی مهندسین معمار قرارگرفته است.

0 تومان